Oferty na inne wolne stanowiska pracy

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

OFERTA PRACY NA STANOWISKO STARSZEGO TECHNIKA w Zespole Ochrony Informacji Niejawnych

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów na stanowisko:

STARSZEGO TECHNIKA w Zespole Ochrony Informacji Niejawnych

Wymiar etatu: 1,0

Miejsce wykonywania pracy: Płońsk

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- Przyjmowanie z komórek organizacyjnych jednostki materiałów archiwalnych na spisach akt przekazanych i opracowywanie ich pod kątem archiwalnym

- Ewidencjonowanie spisów oraz prowadzenie rejestrów archiwalnych

- Wypożyczanie, udostępnianie materiałów archiwalnych oraz odtajnianie akt archiwalnych

- Brakowanie materiałów po upływie określonego okresu przechowywania

- Prowadzenie szkoleń i udzielanie instruktarzy w zakresie postępowania z materiałami archiwalnymi

- Sporządzanie kserokopii, odpisów i wyciągów z dokumentów archiwalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Przeprowadzanie kwerend /poszukiwanie danych dotyczących określonego zagadnienia lub osoby/

- Sporządzanie sprawozdań rocznych z ruchu akt archiwalnych

- Przeprowadzanie skontrum

- Przekazywanie materiałów archiwalnych do Głównego Archiwum Policji

- Prowadzenie rejestrów do protokołów „BC” komórek organizacyjnych KPP w Płońsku

- Sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umowy o pracę

- Znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności

- Przestrzeganie czasu pracy ustalonego u pracodawcy, regulaminu pracy oraz innych wewnętrznych regulacji obowiązujących w KPP w Płońsku

- Przejawianie inicjatyw w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w zakresie fachowości, sprawności i terminowości wykonywania przydzielonych zadań

Warunki pracy:

  • praca przy monitorze ekranowym

  • oświetlenie naturalne i sztuczne,

  • czasowo praca wykonywana w pomieszczeniu składnicy akt (archiwum) związana z nadmiernym wysiłkiem np. noszenie akt oraz zagrożenie czynnikami biologicznymi (pyły)

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie: średnie

  • umiejętność: komunikowania się, interpretacji przepisów, szybkiego uczenia się

  • praca zespołowa

  • organizacja pracy własnej

  • obsługa komputera

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość struktur policyjnych

  • znajomość przepisów resortowych w zakresie prowadzenia archiwum

Wymagane dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnienie wymagań formalnych:

  • CV i list motywacyjny,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji,

  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo oraz umyślne przestępstwo skarbowe,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

  • kopie świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, uprawnienia,

  • kopie ukończonych kursów.

Wymagane oświadczenia można pobrać tutaj.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego: Administratorem danych osobowych jest Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, adres: ul. 1-ego Maja 3, 09-100 Płońsk;

  • Kontakt do inspektora ochrony danych: Zespół ds. Ochrony Informacji Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, ul. 1-go Maja 3, 09-100 Płońsk, tel. miejski (023) 662-15-92;

  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracownicze niebędące stanowiskiem w korpusie służby cywilnej.

  • Informacje o odbiorcach danych: Komenda Powiatowa Policji w Płońsku

  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracownicze niebędące stanowiskiem w korpusie służby cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)

  • Uprawnienia:

  • prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej

  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

  • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO

  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

Dokumenty należy składać lub przesyłać do: 12 lutego 2020 r.

pod adresem:

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W PŁOŃSKU

Wydział Kadr i Szkolenia

ul. 1-ego Maja 3, 09-100 Płońsk

Ofert, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie, opatrzone aktualną datą. Osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Decyduje data stempla pocztowego.

Administratorem danych osobowych o kandydatach do pracy w Policji jest Komendant Powiatowy Policji w Płońsku przy ul. 1-ego Maja 3, 09-100 Płońsk. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane wyłącznie w celu zapewnienia sprawnego oraz prawidłowego przebiegu postępowania rekrutacyjnego do pracy w Policji. Podanie danych jest dobrowolne, zatajenie lub podanie nieprawdziwych danych, stanowi podstawę do odstąpienia od prowadzenia postępowania rekrutacyjnego i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej. Kandydat ma prawo wglądu do treści swoich danych i ich poprawiania

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 23 662-15-11;23 662-15-12

Metryczka

Data publikacji : 04.02.2020
Data modyfikacji : 04.08.2020
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku
Kinga Drężek-Zmysłowska